زرین چاپ ، چاپ عکس دلخواه شما

4 راه حل برای جلوگیری از هدر رفتن جوهر گران سابلیمیشن!

جوهرهای سابلیمیشن یکی از گران‌ترین مواد مصرفی این صنعت به شمار می‌روند.

با توجه به ارزش بالای این جوهرها و گرانی آن‌ها، جوهرهای سابلیمیشن خیلی راحت‌تر از چیزی که تصور می‌کنید به هدر می‌روند! اما خب! پس راه‌حل چیست؟ قیمت را که نمی‌توان کم کرد؛ اما حداقل می‌توانیم جلو هدر رفتن را بگیریم.

سؤال مهم این‌ است: چطوری؟

با ما باشید تا در ادامه ۴ راه‌حل برای جلوگیری از هدر رفتن این جوهرهای گران با شما به اشتراک بگذاریم:

۱- به‌طور مداوم پرینتر را بررسی و بخوبی مراقبت و نگهداری کنید.

روزانه عملکرد پرینتر را رصد کنید، آن‌را تمیز نگه‌دارید و با نهایت دقت نگهداری نمایید. همین نکته به ظاهر ساده تأثیر بسیاری دارد.

۲- پرینتر را در فواصل زمانی کوتاه، روشن و خاموش نکنید

خاموش و روشن کردن پرینتر عادت خوبی نیست! بخصوص که در فواصل کوتاه انجام شود. خیلی از افراد وقتی یک پرینت می‌زنند، سریع دستگاه را خاموش می‌کنند و برای پرینت بعدی دوباره روشن!!

در هر بار روشن شدن، پرینتر بصورت اتوماتیک مقدار زیادی جوهر را می‌کشد. (مثل یک هد کلین ساده) و این‌کار جوهر زیادی را مصرف می‌کند.

۳- کاغذ سابلیمیشن مرغوب

کاغذهای بی‌کیفیت سابلیمیشن، جوهر بیشتری را جذب می‌کنند، این کاغذها علاوه بر اینکه کیفیت نهایی چاپ اثر منفی می‌گذارند ، باعث مصرف بیشتر جوهر نیز می‌شوند.

۴- تنظیمات نرم‌افزار پرینتر

تنظیمات درایور پرینتر را چک کنید. اکثر پرینترها گزینه‌ای بنام ink-saving {ذخیره سازی جوهر} دارند. در این حالت جوهر کمتری نسبت به حالت معمولی استفاده می‌شود.

این حالت را تست کنید و اگر تأثیر خاصی در کیفیت چاپ‌ نهایی شما نداشت، از این حالت استفاده کنید.

مواد خام سابلیمیشن نیز تأثیر بسیار زیادی در کیفیت چاپ نهایی دارند. محصولات خام تولیدی زرین چاپ، با استفاده از بهترین مواد تولید و آماده می‌شوند.
برای اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر ضربه بزنید:

دیدگاهتان را بنویسید

زرین چاپ، مفتخر است که با دست‌یابی به دانش فنی و با کادر مجرب؛ اقدام به تولید اختصاصی و منحصربفرد محصولات خام سابلیمیشن نموده است. تمامی محصولات خام سابلیمیشن تولیدی زرین چاپ، با افتخار در داخل ایران طراحی، تولید و کوتینگ شده است.
تولید اختصاصی محصولات، باعث کیفیت بسیار بالای چاپ و قیمت بسیار مناسب محصول شده‌ است که لذت خرید را به شما عزیزان به ارمغان می‌آورد.

از تخفیف‌های استثنایی به آسانی باخبر شوید!


زرین چاپ را دنبال کنید