زرین چاپ ، چاپ عکس دلخواه شما

چاپ بر روی تی‌شرت، لباس کار و روپوش شما

پیش از این برای چاپ بر روی تی‌شرت، لباس‌های کار یا روپوش‌ها از چاپ سیلک استفاده می‌شد. محدودیت‌های چاپ سیلک در تعداد چاپ، یا رنگ و هم‌چنین عدم ماندگاری باعث می‌شد تا افراد بسیاری از چاپ لوگو یا آرم خود، بر روی لباس‌های‌شان منصرف شوند.

زرین چاپ با استفاده از تجربه خود و بکارگیری فناوری روز این محدودیت‌ها را برطرف کرده و می‌تواند هر نوع عکس و یا طرح را بدون هیچگونه محدودیتی در رنگ یا طرح بر روی انواع تی‌شرت، لباس کار و روپوش با هر رنگی و جنسی، با کیفیت بسیار بالا و تضمین ماندگاری چاپ، چاپ کند.

در این روش زرین چاپ؛ عکس، آرم، لوگو یا نوشته دلخواه شما را بر روی پارچه ساتن با کیفیت عالی و در اندازه و شکل دلخواه شما چاپ کرده و برای‌تان ارسال می‌کند. شما فقط کافی‌ست بوسیله چسب پارچه (که برای‌تان ارسال می‌شود) طرح چاپ شده را در محل مورد نظر خود، بوسیله اتو بچسبانید و سپس در صورت لزوم آن‌را دوخت کنید.

kot001

مزیت‌های این روش:

۱- توانایی چاپ بر روی هر نوع پارچه (رنگی یا سفید)

با این روش می‌توانید بدون در نظر گرفتن جنس و رنگ تی‌شرت، لباس کار و یا روپوش خود، طرح، عکس و یا لوگوی مورد نظر را دقیقاً به همان صورت که برای زرین چاپ ارسال می‌کنید بر روی محل مورد نظر به صورت چاپ شده داشته باشید.

r-z01
karkhane2
هیچ محدودیتی در رنگ یا طرح وجود ندارد. شما براحتی می‌توانید عکس کارگاه را چاپ کنید
karkhane

۲- ثبات و دوام بی‌نظیر رنگ در برابر شست‌وشو

با توجه به اینکه چاپ انجام شده به تار و پود پارچه ساتن چاپ شده نفوذ می‌کند به شما اطمینان می‌دهیم که طرح و عکس شما در شستشو دوام و ثبات رنگ فوق‌العاده‌ای خواهد داشت و هیچ‌گونه تغییری نخواهد کرد.

lebas-kar

۳- ظرافت و نصب آسان بر روی کار

با توجه به اینکه عکس و یا لوگو به وسیله چسب پارچه به محل مورد نظر می‌چسبد، شما قادرید طرح خود را هر کجا لباس که می‌خواهید با ظرافت و دوام بالا بچسبانید. «پیشنهاد می‌شود که دورتادور اتیکت را دوخت کنید، تا اتیکت از روی لباس کار جدا نشود»

zarinchap-Parche-Lebas
نمونه اجرا شده: ظرافت بالای کار، کیفیت بسیار بالا و دوام و ماندگاری بسیار زیاد از ویژگی‌های این روش زرین چاپ می‌باشد

۴- امکان برش اختصاصی بصورت لوگو شما

kot003
امکان برش اختصاصی بصورت لوگو شما

۵- قیمت تمام شده پایین

برای مشاهده قیمت تک چاپ اتیکت‌های پارچه‌ای اینجا کلیک کنید.

برای خرید تعداد و دریافت تخفیف و قیمت ویژه با ما تماس بگیرید.

نمونه‌های کاربردی:

zarinchap-lebas-parche4
zarinchap-lebas-parche2
zarinchap-lebas-parche3
zarinchap-lebas-parche5

در صورت داشتن هر گونه پرسش می‌توانید به واتس اپ ما پیام بدین. روی این لینک ضربه بزنید و بهمون پیام بدین.

زرین چاپ، مفتخر است که با دست‌یابی به دانش فنی و با کادر مجرب؛ اقدام به تولید اختصاصی و منحصربفرد محصولات خام سابلیمیشن نموده است. تمامی محصولات خام سابلیمیشن تولیدی زرین چاپ، با افتخار در داخل ایران طراحی، تولید و کوتینگ شده است.
تولید اختصاصی محصولات، باعث کیفیت بسیار بالای چاپ و قیمت بسیار مناسب محصول شده‌ است که لذت خرید را به شما عزیزان به ارمغان می‌آورد.

از تخفیف‌های استثنایی به آسانی باخبر شوید!


زرین چاپ را دنبال کنید