زرین چاپ ، چاپ عکس دلخواه شما

محصول جدید: جلد بیمه شخص ثالث

این محصول هم‌اکنون تولید نمی‌گردد. به محض تولید و امکان سفارش اطلاع‌رسانی خواهد شد.

جلد مدارک بیمه شخص ثالث یکی از کاربرد‌ی‌ترین وسایل است که افراد بسیاری از آن استفاده می‌کنند. نمایندگان بیمه با تبلیغ و هدیه این جلدها سعی می‌کنند رضایت مشتریانشان را هر چه بیشتر کسب کرده و در نتیجه باعث افزایش درآمدشان شوند.

جلدهای مدارک موجود در بازار اکثراً از جنس چرم مصنوعی است. بر روی این جلدها تنها می‌توان با چاپ سیلک یا طلاکوب و نقره کوب چاپ زد. از محدودیت‌های این نوع چاپ می‌توان به عدم استفاده از رنگ‌های ترکیبی، چاپ عکس و هم‌چنین عدم ماندگاری رنگ و پاک شدن آن اشاره کرد.

هم‌چنین جلدهای مدرک که با کیفیت پایینی ساخته شده باشند پس از چند ماه پاره شده و غیرقابل استفاده خواهند بود.

زرین چاپ با توجه به نواقص جلدهای مدارک بیمه شخص ثالث موجود در بازار، و همچنین نیاز مشتریان اقدام به طراحی و تولید جلد بیمه شخص ثالث نموده است.

از مزیت‌های جلد مدارک بیمه شخص ثالث می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دوام و مقاوم بودن جلد به علت استفاده از پارچه بسیار مخصوص در تولید آن
  • قابل شست‌وشو و ضد آب
  • امکان چاپ هر نوع عکس و طرح به دلخواه مشتری
  • امکان چاپ دو طرف جلد
  • تضمین ماندگاری چاپ
  • چاپ ۶ رنگ دیجیتالی با کیفیت بسیار بالا
  • استفاده از طلق‌های بسیار محکم و با کیفیت
Bime-Shakhse-sales

با توجه به مواد اولیه بسیار مرغوب در ساخت این جلد، این محصول حس بسیار خوبی به مشتریان خواهد داد و مشتریان راضی با نشان دادن آن به دیگران، براحتی شما را تبلیغ خواهند کرد. از طرفی با دوام بسیار بالا جلد، دیگر شما نیاز ندارید که همه ساله جلد مدارک سفارش داده و به مشتریان ارائه دهید. این جلدها براحتی چندین سال سالم خواهند ماند.

کافی‌ست یکبار این جلدها را امتحان کنید، تا از کیفیت آن مطمئن شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

زرین چاپ، مفتخر است که با دست‌یابی به دانش فنی و با کادر مجرب؛ اقدام به تولید اختصاصی و منحصربفرد محصولات خام سابلیمیشن نموده است. تمامی محصولات خام سابلیمیشن تولیدی زرین چاپ، با افتخار در داخل ایران طراحی، تولید و کوتینگ شده است.
تولید اختصاصی محصولات، باعث کیفیت بسیار بالای چاپ و قیمت بسیار مناسب محصول شده‌ است که لذت خرید را به شما عزیزان به ارمغان می‌آورد.

از تخفیف‌های استثنایی به آسانی باخبر شوید!


زرین چاپ را دنبال کنید