زرین چاپ ، چاپ عکس دلخواه شما

قاب منبت

هنر تزئینی و باستانی منبت که یکی از زیباترین و پرارزش‌ترین آثار دستی هنرمندان کشور ما به شمار می‌رود، از قرن‌ها پیش مورد توجه ایرانیان بوده و می‌توان ادعا کرد که پایه و اساس اغلب هنرهای دستی امروز در این کشور و سایر ممالک جهان بر روی قواعد و اصول این هنر قرار دارد. آثار هنر منبت هم اکنون در تمام موزه‌ها، کاخ‌های سلطنتی، معابد و مساجد قدیمی ایران و سایر کشورهای جهان کم و بیش موجود می‌باشد.

مشاهده این آثار نشان می‌دهد که عشق به زیبائی در تمام دوره‌ها، موضوع اصلی هنرهای ملی بوده هنرمندان سرزمین ما، همیشه زیبائی‌های طبیعت را به صورت طرح‌ها و نقوش مختلف بر روی چوب‌ها و کاشی‌ها و صفحات کتاب‌ها منعکس ساخته‌اند.

در دنیای امروز نیز برای هنر منبت ارزش و اهمیت خاصی قایلند و به همین جهت آثاری که در زمینه منبت کاری و سایر رشته‌های آن مانند مشبک و معرق کاری در نمایشگاه‌های بزرگ جهان عرضه شده با حسن استقبال و توجه زیاد روبرو گردیده و به دریافت نشان‌های گرانقدری نیز نایل آمده است.

منبت آباده، شهرت جهانی داشته و زبانزد خاص و عام است. از بزرگ ترین استادان منبت،معرق و مشبک آباده و ایران می‌توان به استاد احمد امامی، استاد علی امامی و استاد محمد طاهر امامی اشاره کرد. هم‌اکنون تعدادی از آثار نفیس استادان احمد، علی و محمد طاهر امامی در موزه هنرهای ملی (تهران) نگهداری می‌شود. آثاری که در تمام دنیا بی‌مانند هستند. آثاری از قبیل: بوفه بزرگ هفده کشوئی، تابلوی برجسته معرق و منبت سیمرغ آشیانه، منبر و … .

هم اکنون زرین چاپ با پشتوانه قوی در تولید محصولات، با استفاده از منبت‌کاران بنام شهرستان قاب‌های نفیس منبت را تهیه نموده و با تلفیق هنر دست با فناوری روز محصولی خاص را ارائه کرده است.

قاب‌ منبت

ghabMonabat-p

قاب منبت در شکل‌های مستطیل و بیضی در اندازه‌های متفاوت تهیه شده تا بتواند رضایت هر چه بیشتر شما مشتریان عزیز را فراهم آورد.

به همراه قاب چوب MDF سفید ۳ میل قرار دارد تا بتوان با فناوری چاپ سابلیمیشن بر روی آن عکس، طرح نوشته و… را چاپ و در اختیار مشتری قرار داد. قاب منبت هدیه‌ای بسیار ارزشمند است، قابی که می‌توانید با چاپ هر عکس و طرح دلخواه خود، هدیه‌ای به یادماندنی را با آن رقم بزنید.

برای تهیه این محصول نفیس با ما تماس بگیرید.

ghabMonabat-t

زرین چاپ، مفتخر است که با دست‌یابی به دانش فنی و با کادر مجرب؛ اقدام به تولید اختصاصی و منحصربفرد محصولات خام سابلیمیشن نموده است. تمامی محصولات خام سابلیمیشن تولیدی زرین چاپ، با افتخار در داخل ایران طراحی، تولید و کوتینگ شده است.
تولید اختصاصی محصولات، باعث کیفیت بسیار بالای چاپ و قیمت بسیار مناسب محصول شده‌ است که لذت خرید را به شما عزیزان به ارمغان می‌آورد.

از تخفیف‌های استثنایی به آسانی باخبر شوید!


زرین چاپ را دنبال کنید