زرین چاپ ، چاپ عکس دلخواه شما

چاپ قاب عکس

قاب عکس‌های MDF زرین چاپ، تفاوت خاصی با سایر قاب عکس‌ها دارند. اکثر قاب عکس ‌هایی که در بازار هستند فقط فریم و قاب خالی هستند و شما باید عکسهای کاغذی که از عکاسی‌ها گرفتید رو جداگانه چاپ و روی قابها بزنید؛ اما قاب عکس‌های تولیدی زرین چاپ، روی کاغذ چاپ نمیشن و چاپ بصورت مستقیم بر روی MDF انجام میشه.

مشاهده همه مدل‌های چاپ بر روی قاب عکس

چاپ مستقیم قاب عکس MDF - زرین چاپ

چاپ مستقیم بر روی قاب عکس‌های تولیدی زرین چاپ مزیت‌های بسیار دارند از قبیل: کیفیت بسیار بالای چاپ، ماندگاری بسیار بالا، با توجه به خاصیت ضد آب بودن چاپ مستقیم براحتی قابل تمیز شدن هستند.

کل قاب‌ عکسها بطور کامل از MDF ساخته شدند که کیفیت بسیار بالایی دارند.

دیگه نیازی نیست که نگران کنده شدن کاغذ چسب شده روی تخته شاسی یا کمرنگ شدن عکس چاپ شده روی قاب عکس‌ها و تخته شاسی‌ها باشید، با چاپ مستقیم قاب عکس‌های زرین چاپ، تمامی این مشکلات برطرف شده است. چاپ کاملا بصورت مستقیم بر روی MDF انجام شده و به هیچ وجه کمرنگ نخواهد شد.

برای مشاهده قاب عکس‌های MDF و سفارش آنلاین به لینک زیر مراجعه نمایید:

مشاهده همه مدل‌های چاپ بر روی قاب عکس

در ادامه چند نمونه از قاب عکس‌های تولیدی زرین چاپ را مشاهده می‌کنید که می‌توانید بر روی همه آن‌ها عکس دلخواهتون رو چاپ کنید:

 

برای مشاهده قاب عکس‌های MDF و سفارش آنلاین به لینک زیر مراجعه نمایید:

مشاهده همه مدل‌های چاپ بر روی قاب عکس

زرین چاپ، مفتخر است که با دست‌یابی به دانش فنی و با کادر مجرب؛ اقدام به تولید اختصاصی و منحصربفرد محصولات خام سابلیمیشن نموده است. تمامی محصولات خام سابلیمیشن تولیدی زرین چاپ، با افتخار در داخل ایران طراحی، تولید و کوتینگ شده است.
تولید اختصاصی محصولات، باعث کیفیت بسیار بالای چاپ و قیمت بسیار مناسب محصول شده‌ است که لذت خرید را به شما عزیزان به ارمغان می‌آورد.

از تخفیف‌های استثنایی به آسانی باخبر شوید!


زرین چاپ را دنبال کنید