زرین چاپ ، چاپ عکس دلخواه شما

چاپ روی کاشی و سرامیک

کاشی و سرامیک نقش بسزایی در زیبایی دکوراسیون داخلی و خارجی دارند، کاشی و سرامیک به علت مقاومت بالا در شرایط محیطی، با ماندگاری بالا می‌توانند زیبایی بخش محیط‌تان باشند.

زرین چاپ با استفاده از آخرین فناوری روز قادر است تا بر روی طیف وسیعی از اندازه‌های مختلف کاشی چاپ کند. کاشی‌های چاپ شده بسیار زیبا بوده و به خاطر براق بودن، جذابیت خاصی دارند.

kashi10x10

 

» تابلو کاشی و کاشی پازلی

اندازه‌های کاشی مناسب برای چاپ عبارتند از ۵×۵، ۱۰×۱۰، ۱۵×۱۵، ۲۰×۲۰، ۲۰×۳۰ . می‌توان این کاشی‌ها را به صورت تک یا به صورت پازلی چاپ کرد. چاپ بصورت پازلی بدون هیچ افت کیفیتی با قیمت مناسب، باعث شده تا تزیین با کاشی و سرامیک یکی از گزینه‌های طراحان و معماران روز دنیا باشد.

kashi

» کاشی به عنوان لوح تقدیر

از دیگر استفاده‌های کاشی و سرامیک می‌توان به لوح تقدیر اشاره کرد. لوح‌های تقدی را می‌توان با قاب و بدون قاب سفارش داد. کیفیت بسیار بالا، ماندگاری طولانی، جذابیت خاص از گزینه‌های برتری لوح‌های تقدیر کاشی و سرامیک نسبت به کاغذی‌ست.

Kashi-sang-p

» کاشی فانتزی مگنت‌دار

کاشی‌های اندازه ۵×۵، با اندازه کوچک که دارند برای طرح‌های خاص بسیار مناسب و جذابند. از این اندازه کاشی می‌توان برای چاپ طرح‌های فانتزی مانند نماد ماه‌های تولد یا چاپ تصاویر به صورت پازلی استفاده کرد. چاپ بر روی این نوع کاشی چه تک و چه پازلی جذابیت منحصربقردی دارد. با قیمت بسیار مناسب آن می‌توان به عنوان تبلیغات نیز استفاده کرد. تبلیغاتی که همیشه ماندگار است.

 

» برای چاپ عکس و طرح دلخواه بر روی کاشی اینجا کلیک کنید.

زرین چاپ، مفتخر است که با دست‌یابی به دانش فنی و با کادر مجرب؛ اقدام به تولید اختصاصی و منحصربفرد محصولات خام سابلیمیشن نموده است. تمامی محصولات خام سابلیمیشن تولیدی زرین چاپ، با افتخار در داخل ایران طراحی، تولید و کوتینگ شده است.
تولید اختصاصی محصولات، باعث کیفیت بسیار بالای چاپ و قیمت بسیار مناسب محصول شده‌ است که لذت خرید را به شما عزیزان به ارمغان می‌آورد.

از تخفیف‌های استثنایی به آسانی باخبر شوید!


زرین چاپ را دنبال کنید