زرین چاپ ، چاپ عکس دلخواه شما

چاپ بر روی تقویم رومیزی

تقویم رومیزی محصول بسیار جذابی هست که طرفداران بسیاری دارد. تقویم‌های رومیزی زرین چاپ با اطلاع از این نکته، تقویم‌های خاصی را طراحی نموده است که جذابیت تقویم رومیزی‌ها را دو چندان می‌کند.

مشاهده همه مدل‌های چاپ تقویم رومیزی پارچه‌ای با پایه MDF

اکثر تقویم‌های رومیزی موجود کاغذی هستند و پایه مقوایی دارند. تقویم‌های رومیزی زرین چاپ با استفاده از بهترین نوع پارچه ساتن آمریکایی و با پایه MDF ساخته می‌شوند.

چاپ تقویم رومیزی پارچه‌ای با پایه MDF - زرین چاپ

بر روی برگه‌های پارچه‌ای تقویم، عکس و طرح دلخواه شما بصورت مستقیم چاپ می‌شود. کیفیت چاپ بسیار بالا بوده و بعد از چاپ به هیچ وجه پاک نمیشود و پارچه‌ها براحتی قابل شست‌وشو هستند.

تقویم‌های رومیزی زرین چاپ در چند مدل متفاوت تولید شده‌اند که براحتی میتوان عکس و طرح دلخواه‌تان را بر روی آن‌ها چاپ کرد.

همچنین امکان تولید پایه اختصاصی با توجه به طرح دلخواه شما نیز وجود خواهد داشت.

از طریق لینک زیر میتوانید مدل‌های تقویم رومیزی پارچه‌ای با پایه MDF را مشاهده و سفارشتون رو آنلاین ثبت کنید:

مشاهده همه مدل‌های چاپ تقویم رومیزی پارچه‌ای با پایه MDF

در ادامه میتوانید مدل‌های تقویم رومیزی پارچه‌ای با پایه MDF  را مشاهده نمایید:

زرین چاپ، مفتخر است که با دست‌یابی به دانش فنی و با کادر مجرب؛ اقدام به تولید اختصاصی و منحصربفرد محصولات خام سابلیمیشن نموده است. تمامی محصولات خام سابلیمیشن تولیدی زرین چاپ، با افتخار در داخل ایران طراحی، تولید و کوتینگ شده است.
تولید اختصاصی محصولات، باعث کیفیت بسیار بالای چاپ و قیمت بسیار مناسب محصول شده‌ است که لذت خرید را به شما عزیزان به ارمغان می‌آورد.

از تخفیف‌های استثنایی به آسانی باخبر شوید!


زرین چاپ را دنبال کنید