زرین چاپ ، چاپ عکس دلخواه شما

رویه انجام و ارسال سفارش

پیش از هر چیز، از شما مشتری عزیز بابت انتخاب زرین چاپ و خرید شما تشکر می‌کنیم و با افتخار سفارش‌تان را انجام و برای‌تان ارسال خواهیم کرد.

پس از ثبت سفارش شما در سایت زرین چاپ، سفارش شما پردازش شده و عکس‌ ارسالی شما به واحد طراحی ارجاع می‌گردد. واحد طراحی عکس شما را با توجه به اندازه محصولی که برای چاپ انتخاب کرده‌اید، را بررسی می‌کنند.

در صورتی که عکس شما برای چاپ مناسب باشد، در صورت نیاز واحد طراحی اصلاحات لازم، مانند تنظیم رنگ و نور را انجام داده و سفارش‌تون به واحد چاپ ارسال می‌گردد. واحد چاپ به نوبت سفارش‌ها را انجام، بسته‌بندی و ارسال خواهند کرد.

در صورتی که عکس شما برای چاپ مناسب نباشد، واحد طراحی به پشتیبانی اطلاع داده، پشتیبان به شما برای تغییر عکس و هماهنگی‌های بیشتر پیام خواهند داد تا کیفیت چاپ عکس شما در بهترین واحد ممکن قرار داشته باشد.

پس از چاپ و انجام سفارش، سفارش شما بصورت استاندارد با ضربه‌گیر و فوم بسته‌بندی شده و تحویل پست، تیپاکس یا باربری به انتخاب شما می‌گردد.

❗️زرین‌چاپ هیچ تعهدی نسبت به تأخیر توسط شرکت‌های پست و باربری ندارد.

پس از تحویل سفارش به شرکت‌های حمل و نقل، روند کار از زرین چاپ خارج شده و بعد از آن همه چیز بستگی به شرکت حمل و نقل دارد.

زمان تحویل سفارش‌ها با پست سفارشی حدودا ۴ روز و پیشتاز حدودا ۲ روز از زمان تحویل به پست طول میکشه. که این زمان‌ها با توجه به مقصد متغیر می‌باشد.

همچنین در صورت ارسال با تیپاکس با توجه به مقصد از یک تا دو روز طول میکشه. (مقصد باید نمایندگی تیپاکس رو داشته باشه)

هزینه پست پیشتاز برای همه محصولات،  ۱۲۰۰۰ تومان هست.

هزینه ارسال سفارشهای بالای ۱۵۰ هزار تومان با پست رایگان هست.

زرین چاپ، مفتخر است که با دست‌یابی به دانش فنی و با کادر مجرب؛ اقدام به تولید اختصاصی و منحصربفرد محصولات خام سابلیمیشن نموده است. تمامی محصولات خام سابلیمیشن تولیدی زرین چاپ، با افتخار در داخل ایران طراحی، تولید و کوتینگ شده است.
تولید اختصاصی محصولات، باعث کیفیت بسیار بالای چاپ و قیمت بسیار مناسب محصول شده‌ است که لذت خرید را به شما عزیزان به ارمغان می‌آورد.

از تخفیف‌های استثنایی به آسانی باخبر شوید!


زرین چاپ را دنبال کنید